Autor

Długie jasne włosy

Witam Cię serdecznie w moim kolorowym świecie! Jestem Bożena. Mam 56 lat. Jestem stylistką, projektantką ubrań i blogerką modową.

Właściwie od zawsze byłam związana ze światem mody. Zawsze ubierałam się dość oryginalnie, jako młoda dziewczyna byłam prawdziwą buntowniczką, wyróżniającą się własnoręcznie szytymi kreacjami. Nauczyłam się szyć będąc jeszcze w szkole podstawowej, tą pasją zaraziły mnie moja mama i babcia, które całe życie wykonywały swój zawód jako krawcowe. Sama ukończyłam też szkołę krawiecką, bo już czułam, co chcę robić w życiu. Mam więc teraz wiedzę, jak powinno leżeć dobrze dobrane ubranie. Niestety na ulicach często widuję kobiety w niedopasowanej odzieży, albo dobranej niekorzystnie do ich sylwetki. Odpowiedni fason ubrania pozwala zniwelować wiele mankamentów sylwetki.

Modny płaszcz

Projektuję też sama ubrania, zwracając uwagę na indywidualny styl danej osoby. Mam głowę pełną pomysłów. Niezmiernie cieszy mnie, gdy moje klientki wychodzą ode mnie zadowolone.

Założyłam bloga, by prezentować na nim własne pomysły i stylizacje. Mam nadzieję, ze odnajdziecie tutaj morze inspiracji.

Chciałabym inspirować Polki w każdym wieku, a zwłaszcza kobiety po pięćdziesiątce. Chociaż nic nie poradzimy, że w tym wieku wszystkie mamy zmarszczki, możemy również postarzyć się źle dobranym ubiorem, jak i odmłodzić za pomocą odpowiedniego stroju. Nie ukrywajmy, nasz wygląd zewnętrzny i wrażenie, jakie nim robimy, jest ważne. Chciałabym, aby nasze ulice zaroiły się od szykownie ubranych, eleganckich kobiet! Nie róbmy z siebie babci, dzisiaj nawet bardzo dojrzałe kobiety ubierają się nowocześnie. Zabawmy się kolorem, nie bójmy się wyróżnić stylem! Zasługujemy na to, by w każdym wieku czuć się atrakcyjnie.

A od strony prywatnej – od trzydziestu lat jestem w tym samym, szczęśliwym związku z moim ukochanym mężem Januszem. Mam też dwójkę dorosłych dzieci. Niedługo narodzi się moje pierwsze wnuczę.

Od urodzenia Warszawianka, nadal mieszkam w naszej stolicy.

Lubię ludzi, mam pozytywne spojrzenie na świat. Moją pasją jest też taniec, który pozwala mi w utrzymaniu zgrabnej figury. Jestem osobą pełną energii, którą trudno zatrzymać.