Szukamy najlepszy sposób na zmarszczki – znajdź najlepszy krem pod oczy na zmarszczki

Metod na pokonanie zmarszczek, które dla wielu z nas stają się pierwszą oznaką upływającego czasu jest wiele. Możemy wybierać zarówno pośród ogólnodostępnych produktów kosmetycznych, jak również specjalistycznych zabiegów zaliczanych do metod medycyny estetycznej. Jednak czy można wybrać najlepszą metodę likwidacji zmarszczek w sposób ogólny? Poniżej prezentujemy krótkie opisy różnych sposobów, które pomogą każdej kobiecie wybrać najlepszy dla siebie.

Korektor wypełniający zmarszczki

Preparaty tego rodzaju przeznaczone są do miejscowej aplikacji na głębokie zmarszczki oraz bruzdy. Jego zastosowanie z pewnością będzie bardziej zadowalające dla młodszych pań oraz tych, których skóra powolnie ulega procesom starzenia się i pojawiające się zmarszczki są raczej pojedyncze. Korektory wypełniające zmarszczki zawierają w swoim składzie szereg składników aktywnych, w tym również cząsteczki kwasu hialuronowego, działające miejscowo w lokalizacji gdzie doszło do degradacji włókien kolagenowych i stymulują ich odbudowę. Plusem tych produktów jest również że zawierają drobinki pudru pozwalając na miejscowe zatuszowanie zmian.

Krem pod oczy wypełniający zmarszczki

Zadaniem kremów wypełniających zmarszczki jest kumulowanie swoich aktywnych składników, pośród których istotne miejsce zajmują m.in. kwas hialuronowy, kolagen czy koenzym Q10 na problemach naszej skóry związanych ze starzeniem się. Zdecydowanie się na wybór właśnie tej metody wymaga systematyczności, efekty odczujemy po pewnym czasie od pierwszej aplikacji. Krem pod oczy na zmarszczki Richevon to rozwiązanie stosunkowo tanie i z pewnością długofalowe.

Serum wypełniające zmarszczki

Wykorzystując serum wypełniające zmarszczki każdego dnia na krótką chwilę przemienimy swoją łazienkę w ekskluzywny gabinet SPA. Są to preparaty o silnie skondensowanej formule i już niewielka ich ilość jest wystarczająca do przeprowadzenia skutecznego zabiegu. Kosmetyk nakładamy miejscowo w problematyczne miejsca na skórze, można dodatkowo spotęgować jego działanie nanosząc elastyczną maskę z alg morskich na całą twarz, położyć się i ułożyć na oczach plasterki ogórków. Zabieg będzie skuteczny i relaksujący. Odczujemy poprawę jednak pierwszy efekt „wow” nie utrzyma się długo i konieczna będzie konsekwencja i wytrwałość dla osiągnięcia wymarzonego wyglądu. Jednak opcja taka będzie wysoce skuteczna analogicznie do swojej wartości ekonomicznej i w porównaniu do zabiegów medycyny estetycznej.

Wypełniacze zmarszczek a kwas hialuronowy

Wypełnianie zmarszczek z zastosowaniem kwasu hialuronowego jest jedną z popularniejszych metod medycyny estetycznej. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, pacjentka musi zgłosić się do gabinetu co najmniej na godzinę wcześniej. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszej skórze, jednak ubywa go z wiekiem. Możliwe jest jego otrzymanie w procesie technologicznym i wykonanie ostrzykiwań wzdłuż linii zmarszczek. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 10 miesięcy, natomiast koszt wacha się w granicach 500-2500 zł.

Wypełnianie zmarszczek botoksem

Botoks i wypełnianie z jego zastosowaniem zmarszczek, z jednoczesnym niwelowaniem wszelkich oznak starzenia się na skórze stanowi metodę popularną w medycynie estetycznej, jednak bywa również postrzegany jako substancja kontrowersyjna. Z pewnością jeśli decydujemy się na skorzystanie z tego rozwiązania powinniśmy wybrać możliwie najlepszego specjalistę oraz klinikę w której zabieg zostanie przeprowadzony. Niewielkie ilości toksyny botulinowej wprowadza się w okolicy zmarszczek, powoduje ona zablokowanie impulsów w mięśniach, dzięki czemu skóra jest napięta i bardziej sprężysta. Koszt jego wykonania w zależności od rozległości wynosi od 200 do 3000 zł.

Wypełnianie zmarszczek własnym tłuszczem

Własna tkanka tłuszczowa jest jednym z lepszych materiałów służących wypełnianiu zmarszczek. Pobranie tłuszczu następuje z ud lub brzucha pacjentki, co sprawia, że materiał po odwirowaniu zawiera wysokie ilości komórek macierzystych sprzyjających odbudowie struktur w miejscu wszczepienia, jak również nie wywołuje alergii ani jakichkolwiek powikłań. Osiągane efekty są długotrwałe, utrzymują się nawet do kilku lat, zabieg można bez przeszkód powtarzać jak również łączyć z innymi metodami medycyny estetycznej. Koszt jego przeprowadzenia w zależności od rozległości wacha się w granicach 1000-12000 zł.

6 komentarzy

  1. A ja myslalam kiedys ze taki korektor wypelni zmarszki wokol oczu a on niestey jeszcze bardziej sie w tych zaglebieniach zbiera wiec trzeba go dobrze wklepytac a nie dawac go bardzo duzo

  2. Własnym tłuszczem – przyznam wam szczerze że keidyś myślałam ze to jest obrzydliwe ale w sumie co w tym zlego, tluszcz to tluszcz przeciez to tez jest jakas substancja 😉

  3. Ten richevon spoko jest tylko czemu jest niedostepny w aptece żadnej 🙁 musze go zamawiac z neta a ze nie mam internetowego konta to jest za duzo zachodu jak dla mnie. Czy bedzie dostepny kiedys gdzies stacjonarnie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *